- Ostre sosy
- Papryki
- Inne
- Nasze Bestsellery
- Nowości
- Promocje
- O nas
- Skala Ostrości
-
Wiedza
- Blog OSTROŻERCY - przepisy i ciekawostki o ostrości
- Dlaczego mój sos nie piecze, czyli czy skala Scoville'a kłamie?
- Dlaczego tak pali, kiedy jem coś ostrego? Słowo o kapsaicynie
- O sosach z papryką i ekstraktem. Jak zmierzyć SHU?
- Dlaczego ostre jedzenie jest dla Ciebie dobre?
- Jak przechowywać ostre sosy?
- Mity o ostrym jedzieniu
- Z ostrymi sosami dookoła świata - AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA
- Z ostrymi sosami dookoła świata - AMERYKA POŁUDNIOWA I EUROPA






Sos Mad Dog 357 Reaper Sriracha 148ml
Jeśli kochasz klasyczny sos Sriracha, ale zawsze brakowało Ci w nim mocy – Mad Dog Cię nie zawiedzie! Ten dopakowany papryczkami Carolina Reaper przyjemniaczek został stworzony, żeby palić i rozdzierać Twoją duszę na malutkie kawałeczki.... (no dobra, może trochę przesadziliśmy, ale hej, to Mad Dog. Oni znają się na tym.)
- Odbiór osobisty 0
- Pocztex PUNKT lub AUTOMAT 14.59
- Pocztex KURIER 14.99
- InPost Paczkomaty 24/7 15.79
- Pocztex PUNKT lub AUTOMAT (Pobranie) 15.99
- InPost KURIER 15.99
- Pocztex KURIER (Pobranie) 16.99
- InPost KURIER (Pobranie) 17.99
- InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 19.49
- Inpost Paczkomaty PACZKA W WEEKEND 20.99
Jeśli kochasz klasyczny sos Sriracha, ale zawsze brakowało Ci w nim mocy – Mad Dog Cię nie zawiedzie! Ten dopakowany papryczkami Carolina Reaper przyjemniaczek został stworzony, żeby palić i rozdzierać Twoją duszę na malutkie kawałeczki....*
*no dobra, może trochę przesadziliśmy, ale hej, to Mad Dog. Oni znają się na tym.
A tak zupełnie serio – to naprawdę ostry sos, ale jednocześnie pełen smaku. Oprócz śmiertelnie ostrej Caroliny Reaper znajdziecie tam przepyszną bazę z kwaskowatego Jalapeno (to z niej właśnie powstaje oryginalna Sriracha!) i klasycznego sosu z papryki Cayenne. Całość jest nieco słodkawo-czosnkowa, ale z dość wyraźną nutą kwaskowatego sosu Cayenne, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych sosów tego typu – o ile zdołacie cokolwiek poczuć, bo kop papryki jest słuszny!
W końcu ta "Sriracha" ma w sobie samego Źniwiarza – nie będzie się patyczkował z waszymi kubkami smakowymi jak jej łagodniejsze wersje.
To sos dla tych, którzy lubią życie naprawdę na ostro!
Wszystkie składniki w Mad Dog Reaper Sriracha są przedniej jakości - aby zapewnić Wam najwyższych lotów doznania smakowe.
Polecamy nieco bardziej zaawansowanym Ostrożercom którzy chcieliby spróbować klasyki w zdecydowanie piekielniejszym i odmiennym wydaniu.
Składniki: Puree z czerwonej papryki Jalapeño (Jalapeño, sól, kwas octowy), sos z papryki Cayenne (macerowane papryki Cayenne, ocet destylowany, sól, guma ksantanowa, czosnek), naturalny cukier, papryka Carolina Reaper, czosnek i guma ksantanowa.
Pojemność: 148ml
Kraj pochodzenia: USA
Poziom ostrości w skali Scoville'a: brak danych
Poziom ostrości w skali Ostrożerców:
-
Polecamy
-
Produkty podobne
-
Inni Klienci kupili również