• O nas

BĘDZIE PIEKŁO to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą naprawdę ostrego towaru - sosów, przypraw i produktów Kuchni Świata, które zdecydowanie podkręcą temperaturę w Waszej kuchni!

W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowo aromatyczne przyprawy i ich mieszanki, sosy i marynaty o różnym poziomie ostrości a także inne wyjątkowe i egzotyczne produkty z różnych stron świata! Oferujemy Wam smakowitą podróż po tradycyjnych produktach kuchni meksykańskiej, bliskowschodniej, azjatyckiej, indyjskiej, angielskiej oraz amerykańskiej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów w Polsce - gdzie dostępność takich produktów jest wciąż dosyć niewielka. Dzięki wygodnej formie sklepu internetowego mogą Państwo nabyć nasze wyjątkowe produkty niezależnie od miejsca zamieszkania, a sprawnie funkcjonujący system wysyłki towaru załatwi resztę.

Zależy nam na Państwa opiniach i ocenach, dlatego zachęcamy do dzielenia się nimi na witrynie lub za pośrednictwem wiadomości elektronicznych.

Z chęcią też wysłuchamy propozycji w jaki sposób moglibyśmy zmienić nasz sklep, aby był jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu :) Zachęcamy do regularnych odwiedzin witryny w celu sprawdzania pojawiających się nowości oraz promocji.

 UWAGA! NIE POSIADAMY SKLEPU STACJONARNEGO!
ODBIÓR OSOBISTY JEST MOŻLIWY PO UPRZEDNIM OPŁACENIU ZAMÓWIENIA I USTALENIU GODZINY
ADRES DO ODBIORÓW OSOBITYCH: Ul. WOJCIECHOWSKA 7D, 20-704 LUBLIN

Oprócz tego namawiamy Państwa do eksperymentowania w kuchni z naszymi produktami i zaskakiwania swoich bliskich i znajomych nowymi smakami i potrawami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dane firmy: Będzie Piekło

Beata Zwolska

Lublin, ul. Łowicka 45, 20-728

NIP 7123149200

Nr konta: mBank 19 1140 2004 0000 3602 7593 5239

 

Znajdźcie nas na FACEBOOKU! :) 

BĘDZIE PIEKŁO!