- Ostre sosy
- Papryki
- Inne
- Nasze Bestsellery
- Nowości
- Promocje
- O nas
- Skala Ostrości
-
Wiedza
- Blog OSTROŻERCY - przepisy i ciekawostki o ostrości
- Dlaczego mój sos nie piecze, czyli czy skala Scoville'a kłamie?
- Dlaczego tak pali, kiedy jem coś ostrego? Słowo o kapsaicynie
- O sosach z papryką i ekstraktem. Jak zmierzyć SHU?
- Dlaczego ostre jedzenie jest dla Ciebie dobre?
- Jak przechowywać ostre sosy?
- Mity o ostrym jedzieniu
- Z ostrymi sosami dookoła świata - AMERYKA PÓŁNOCNA I ŚRODKOWA
- Z ostrymi sosami dookoła świata - AMERYKA POŁUDNIOWA I EUROPA



Papryka chili Carolina Reaper suszona w proszku, 9g
W środku tej wygodnej fiolki znajdziesz nic innego, jak 9 gramów czystego Piekła! Oczywiście, że to ma smak! Carolina Reaper charakteryzuje siękwiatowo-owocowym aromatem i długo utrzymującą się ostrością - ale zagłębić się w jej walory smakowe będą mogli tylko najbardziej zaawansowani Ostrożercy! Zalecamy bardzo, bardzo ostrożne dawkowanie :)
- Odbiór osobisty 0
- Pocztex PUNKT lub AUTOMAT 14.59
- Pocztex KURIER 14.99
- InPost Paczkomaty 24/7 15.79
- Pocztex PUNKT lub AUTOMAT (Pobranie) 15.99
- InPost KURIER 15.99
- Pocztex KURIER (Pobranie) 16.99
- InPost KURIER (Pobranie) 17.99
- InPost Paczkomaty 24/7 (Pobranie) 19.49
- Inpost Paczkomaty PACZKA W WEEKEND 20.99
Przed Tobą Carolina Reaper w proszku od marki Chilli Doctor – topapryka chili, która do sierpnia 2023 roku była najostrzejszą papryką świata!*
*Ale hej, to, że jest na drugim miejscu, wcale nie znaczy, że dasz jej radę! Lepiej przygotuj mleko!
"Powstała" w USA, wyhodowana przed Eda Curie, twórcę również obecnie najostrzejszej papryki świata – Pepper X.
Carolina Reaper już z daleka wygląda złowieszczo: jej pomarszczona skóra wróży niezapomniane doznania bólowe!
Nie bez powodu nazywa się "Kosiarzem z Karoliny". Miej respekt!
W środku tej wygodnej fiolki znajdziesz nic innego, jak 9 gramów czystego Piekła!
Oczywiście, że to ma smak! Carolina Reaper charakteryzuje siękwiatowo-owocowym aromatem i długo utrzymującą się ostrością - ale zagłębić się w jej walory smakowe będą mogli tylko najbardziej zaawansowani Ostrożercy!
Zalecamy bardzo, bardzo ostrożne dawkowanie :)
Oprócz swojej zjawiskowej ostrości, chili Carolina Reaper jest mocno uniwersalna - można nią zaostrzać dowolne jedzenie, zupy, gulasze, dodawać do marynat i domowych mieszanek przypraw (np. do natarcia steka, pieczonych ziemniaków czy grillowanych szparagów), a także wykorzystać jako zaostrzacz domowego ostrego sosu :)
Pojemność: 9g
Kraj pochodzenia: Ekwador
-
Polecamy
-
Produkty podobne
-
Inni Klienci kupili również